O nas

Jesteśmy zespołem ludzi o bogatym doświadczeniu w branży finansowej. Pomożemy Ci uzyskać leasing lub kredyt na interesujący Cię przedmiot finansowania. Nasze działania są nieszablonowe, do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie. Posiadamy w swojej ofercie produkty kluczowych Banków i Towarzystw Leasingowych. Mając szerokie spektrum działania skutecznie dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę w rozumieniu Twoich potrzeb. Wypełnimy za Ciebie niezbędne dokumenty, pomożemy przejść przez proces bankowy/leasingowy, doprowadzimy do podpisania umowy.

Potrzebujesz wyposażyć firmę w środek transportu, nowe urządzenia czy maszyny? Pomożemy Ci w realizacji Twoich potrzeb.
Potrzebujesz poprawić płynność w firmie ? Zaproponujemy leasing zwrotny.
Otworzyłeś firmę ? Zaoferujemy finansowanie dla nowych podmiotów.
Spotkałeś się z odmową przyznania leasingu? Pomożemy znaleźć Ci rozwiązanie. 

Jeśli zaproponowane warunki oferty nie są dla Ciebie satysfakcjonujące -  skontaktuj się z nami , a zaproponujemy Ci inne, lepsze rozwiązanie.

Nie boimy się trudnych przypadków – każdy jest dla nas wyzwaniem.

DLACZEGO MY ?

Przede wszystkim: SKUTECZNOŚĆ.

Obsługujemy klientów kompleksowo, od momentu pierwszego kontaktu, aż do zakończenia umowy leasingu. W trakcie trwania i po – służymy bezpłatną poradą.

Załatwiamy za klientów wszystkie formalności,  pomagamy wypełnić wnioski, skompletować niezbędne dokumenty. Pilotujemy cały proces analizy kredytowej informując klienta na bieżąco.

Działamy nieszablonowo. Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie.

Współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi Leasingodawcami i Bankami, mając szeroki wachlarz ofert jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązanie.

Działamy na terenie całej Polski.

Dzięki wypracowanym ścieżkom postępowania uprościmy i skrócimy do minimum uzyskanie finansowania.

Nie pobieramy prowizji ! Dzięki wynegocjowanym umowom jesteśmy wynagradzani bezpośrednio przez Banki i Towarzystwa Leasingowe.

„Leasing szyty na miarę”